Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Ostatnio oglądane

Etykiety GHS

System oznaczeń GHS, czyli Globally Harmonized System, jest międzynarodowym sposobem etykietowania niebezpiecznych i chemicznych substancji. Usystematyzowanie oznaczania tego typu wyrobów to inicjatywa Organizacji Narodów Zjednoczonych. Wytyczne dotyczące oznakowania i pakowania są ściśle określone prawem i należy się do nich stosować. W ofercie naszego sklepu Print&Stick znajdą Państwo wysokiej jakości etykiety GHS, czyli naklejki chemiczne.

Piktogramy ostrzegawcze – chemia

Podstawowym zadaniem etykiet chemicznych jest przekazanie konkretnej informacji dotyczącej ewentualnego zagrożenia i niebezpieczeństwa związanego z dana substancją. Oznaczenia GHS powinny być przede wszystkim widoczne i wyróżniające się na tle opakowania. Konieczne jest, aby były również trwałe i odporne na działanie chemikaliów.
Naklejki chemiczne drukowane są na wysokiej jakości materiale i w specjalnych drukarkach transferowych. Zastosowanie specjalnej techniki druku pozwala na uzyskanie odpornej na uszkodzenie i rozmycie etykiety GHS. Nadruk jest bowiem wtapiany w materiał. Do tego celu wykorzystuje się zazwyczaj winyl, poliester czy nylon.
Etykiety chemiczne w sklepie internetowych Print&Stick W naszej ofercie znajdą Państwo spełniające wszelkie normy, wysokiej jakości etykiety GHS. Służą one do oznaczania wszelkiego rodzaju zagrożeń na opakowaniach i są niezbędne podczas transportu czy składowania. Wykonane są z wysokiej jakości folii polipropylenowej z dodatkową warstwą laminatu z polipropylenu, która zabezpiecza całość etykiety CLP przed działaniem szkodliwych substancji czy też zmiennych warunków. Oznaczenia GHS dostępne w naszym sklepie wykonywane są przy pomocy światłoczułych pigmentów. Taki rodzaj druku gwarantuje trwałość etykiety i minimalizuje ryzyko jej wyblaknięcia. Piktogramy ostrzegawcze są czytelne nawet po wielu latach użytkowania.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą etykiet samoprzylepnych w sklepie internetowym Print&Stick.

Zamówione produkty wysyłamy w przeciągu 1-2 dni (w przypadku gdy są dostępne na magazynie) lub do 10 dni (w przypadku towarów na zamówienie).
Dla zakupów powyżej 99 PLN oferujemy darmową wysyłkę kurierem UPS.

kurier UPS
14,99 PLN
kurier UPS pobranie
24,99 PLN
paczkomaty InPost
12,99 PLN
bezpłatna dostawa
dla zakupów powyżej 99 PLN