Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Ostatnio oglądane

naklejki kolorowe kropkiKolorowe kółka do zaznaczania

W ofercie naszego internetowego sklepu Print&Stick znajdziecie Państwo samoprzylepne kolorowe kółka do zaznaczania różnych informacji bądź ważnych dat. Dostępne są różne kolory kółek, a także różne ich rozmiary. Kółka do zaznaczania wykonane zostały na wysokiej jakości papierze, który gwarantuje żywe i intensywne kolory nawet po bardzo długim czasie. Permanentny klej idealnie przylega do powierzchni, jest trwały i zapobiega odklejaniu się naklejek.

Kolorowe kółka sprawdzają się zarówno w biurach, jak i użytku domowym. Mogą służyć do oznaczania dokumentów, a także organizowania własnego czasu. Dzięki nim można w łatwy sposób zaznaczyć urlop, dzień pracy zdalnej, czy też święta i istotne wydarzenia. Kolorowe kółka mogą być również wykorzystywane do oznaczania rozmiarów na ubraniach czy konkretnych miejsc na mapach. Wykorzystywane również podczas wystąpień, szkoleń czy wykładów do oznaczania grafików czy wykresów. Przydatne również w domu np. do podziału domowych obowiązków oraz oznaczania istotnych dat w rodzinnym kalendarzu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą etykiet samoprzylepnych w sklepie internetowym Print&Stick.

Zamówione produkty wysyłamy w przeciągu 1-2 dni (w przypadku gdy są dostępne na magazynie) lub do 10 dni (w przypadku towarów na zamówienie).
Dla zakupów powyżej 99 PLN oferujemy darmową wysyłkę kurierem UPS.

kurier UPS
14,99 PLN
kurier UPS pobranie
24,99 PLN
paczkomaty InPost
12,99 PLN
bezpłatna dostawa
dla zakupów powyżej 99 PLN