Ostatnio oglądane

Etykiety na rolce do drukarek

Etykiety samoprzylepne na rolce posiadają wiele zastosowań. Doskonałe zarówno do drukarek, jak i ręcznego zapisania sprawdzają się w wielu gałęziach przemysłu, ale znajdują również swoje zastosowanie w użytku domowym. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą etykiet na rolce w sklepie internetowym Print&Stick.

Etykiety na rolce

Etykiety samoprzylepne na rolce są niezwykle uniwersalne. Mogą służyć między innymi do numerowania i kodowania przedmiotów w branży transportowej i logistycznej, adresowania paczek czy oznaczania pudeł i kartonów przy przeprowadzce. Posiadają specjalne perforacje, które ułatwiają odklejanie i aplikację. Etykiety na rolce przeznaczone są zarówno do drukarek termicznych, jak i termotransferowych. Gwarantują wysoką jakość wydruku, a zastosowany w nich klej gwarantuje doskonałe przyleganie zarówno do powierzchni gładkich, jak i zakrzywionych. Naklejki można aplikować ręcznie bądź za pomocą specjalnego aplikatora, który znacznie ułatwia i przyspiesza ten proces.

Etykiety samoprzylepne na rolce w sklepie internetowym Print&Stick

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wysokiej jakości rolki do drukarki z samoprzylepnymi etykietami. Naklejki wykonane są z wysokiej jakości papieru z połyskiem bądź matem, a także termoczułego papieru „Eco”. W naszej ofercie dostępne są rolki bez zadruku przeważnie w białym kolorze. Charakteryzują się bardzo dobrą przyczepnością do większości powierzchni. Nie należy jednak wystawiać ich na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, a także szkodliwych substancji chemicznych. W naszej ofercie znajdą Państwo etykiety na rolce przeznaczone do drukarek: EPSON, SATO, Zebra, Citizen czy Bixolon. W naszym sklepie dostępne są również rolki do drukarek przemysłowych ze zwiększoną liczbą etykiet na jednej rolce. Naklejki dostępne są w rożnych rozmiarach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą etykiet samoprzylepnych w sklepie internetowym Print&Stick.

Zamówione produkty wysyłamy w przeciągu 1-2 dni (w przypadku gdy są dostępne na magazynie) lub do 10 dni (w przypadku towarów na zamówienie).
Dla zakupów powyżej 99 PLN oferujemy darmową wysyłkę kurierem UPS.

kurier UPS
14,99 PLN
kurier UPS pobranie
24,99 PLN
paczkomaty InPost
12,99 PLN
bezpłatna dostawa
dla zakupów powyżej 99 PLN