Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Ostatnio oglądane

Arkusze formatu A4 do drukarek

W ofercie naszego sklepu internetowego Print&Stick znajdą Państwo szeroki wybór etykiet samoprzylepnych w arkuszach formatu A4 do drukarek. Wykonany z najwyższej jakości surowców papier samoprzylepny A4 posiada szerokie zastosowanie i sprawdza się jednakowo w przedsiębiorstwach, mniejszych firmach, czy też w użytku domowym. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą arkuszy formatu A4 do drukarek w sklepie Print&Stick.

Etykiety samoprzylepne A4 w sklepie internetowym Print&Stick

Papier samoprzylepny do drukarki A4 dostępny w naszym sklepie przeznaczony jest do drukarek różnego typu: drukarki laserowe, atramentowe oraz kserokopiarki. Dzięki odpowiedniej gramaturze oraz bezdrzewnemu papierowi, arkusze zachowują swoją sztywność nawet podczas bardzo szybkiego zadruku. Charakteryzują się również doskonałym kontrastem, który zapewnia wysokiej jakości nadruk możliwy do odczytania nawet po długim czasie.

Naklejki A4 do drukarki, dzięki zastosowanemu klejowi akrylowemu, idealnie przylegają do powierzchni. Nie odklejają się i nie tworzą się na nich nieestetyczne bąble powietrza. Doskonałe do aplikowania na gładkie i zakrzywione powierzchnie.

Etykiety samoprzylepne A4 dostępne w naszym sklepie spełniają normy bezpieczeństwa RoHs oraz REACH, a także posiadają gwarancję 2 lat pod warunkiem właściwego przechowywania: temperatura około 20 stopni Celsjusza i wilgotność około 50%.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo arkusze A4 z liczbą etykiet od 1 do 65 na jednym arkuszu. Papier samoprzylepny A4 dostępny jest również z marginesami lub podcięciami, które ułatwiają odklejanie poszczególnych etykiet znajdujących się na arkuszu.

Arkusze naklejek A4 i ich zastosowanie

Etykiety samoprzylepne A4 w różnych wariantach posiadają bardzo szerokie zastosowanie. Można je wykorzystać zarówno w przedsiębiorstwach, jak i w domu. Służą między innymi do oznaczania towarów, adresowania paczek i listów, czy też oznaczania drobnych elementów, takich jak książki, płyty czy skoroszyty. Często wykorzystywane są również podczas przeprowadzek do oznaczania pudeł i kartonów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą etykiet samoprzylepnych w sklepie internetowym Print& Stick.