Etykiety samoprzylepne do plombowania urządzeń

Plomby i gwarancje

Plomby gwarancyjne stosowane są najczęściej w celu zabezpieczenia obudowy urządzeń elektrycznych bądź komputerowych przed otwarciem przez osoby nieuprawnione. Naklejki przeglądowe wykorzystywane są między innymi w branży motoryzacyjnej czy przemysłowej i stanowią jeden z najprostszych sposobów zarządzania terminami kontroli poszczególnych urządzeń. W naszej ofercie znajdą Państwo trwałe i odporne na działanie czynników zewnętrznych plomby gwarancyjne i naklejki przeglądowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Naklejki plomby i naklejki przeglądowe w sklepie internetowym Print&Stick

Naklejki gwarancyjne aplikowane są na łączeniach obudowy, aby w łatwy sposób można było określić czy sprzęt nie został naruszony i czy próbowano go otworzyć. Plomby gwarancyjne najczęściej zrobione są z folii typu VOID, której nie można odkleić w całości. Materiał rozwarstwia się dając jasny sygnał, że urządzenie jest naruszone. W ofercie naszego sklepu internetowego Print&Stick znajdą Państwo naklejki przeglądowe, których używa się do poprawnego oznakowania przeprowadzonych przeglądów technicznych pojazdów, maszyn i urządzeń. Każda z dostępnych w naszym sklepie etykiet charakteryzuje się przejrzystym wyglądem, który zapewnia szybki odczyt znajdujących się na nich informacji. Naklejki przeglądowe wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują ich trwałość. Folia poliestrowa z dodatkiem laminatu z poliestru sprawia, że naklejka jest odporna na działanie czynników zewnętrznych, a także nie ulega zniszczeniu przy kontakcie ze smarami, olejami czy też środkami myjącymi. Każda z naklejek przeglądowych dostępnych w naszym sklepie wydrukowana została przy użyciu metody pigmentów światłoczułych. Dzięki temu jest odporna na działanie promieni słonecznych, nie blaknie, zachowując swój wygląd przez długi czas. Zastosowany klej zapewnia bezproblemowe przyleganie od powierzchni. Aby naklejka utrzymała się dłużej, warto przed aplikacją oczyścić i odtłuścić powierzchnię. Etykiety dostępne są w trzech rozmiarach: średnica 30 mm, średnica 40 mm i średnica 50 mm. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą etykiet samoprzylepnych w sklepie internetowym Print&Stick.  

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

 • dziurkacz

  Dziurkacz do plomb 3mm

  20,00 Wybierz opcje
 • Etykiety przeglądowe, tło niebieskie, czerwone, zielone

  Etykiety przeglądowe – wzór 1

  Etykiety dostępne w kilku kolorach, rozmiary i wzorach. Cena dotyczy jednego arkusza etykiet.

  od 18.90zł Wybierz opcje
 • Etykiety przeglądowe, kolor biały, żółty

  Etykiety przeglądowe – wzór 2

  Etykiety dostępne w kilku kolorach, rozmiary i wzorach. Cena dotyczy jednego arkusza etykiet.

  od 18.90zł Wybierz opcje
 • Etykiety przeglądowe, tło niebieskie, czerwone, zielone

  Etykiety przeglądowe – wzór 3

  Etykiety dostępne w kilku kolorach, rozmiary i wzorach. Cena dotyczy jednego arkusza etykiet.

  od 18.90zł Wybierz opcje

Ostatnio oglądane

Zamówione produkty wysyłamy w przeciągu 1-2 dni (w przypadku gdy są dostępne na magazynie) lub do 10 dni (w przypadku towarów na zamówienie).
Dla zakupów powyżej 99 PLN oferujemy darmową wysyłkę kurierem UPS.

kurier UPS
14,99 PLN
kurier UPS pobranie
24,99 PLN
paczkomaty InPost
12,99 PLN
bezpłatna dostawa
dla zakupów powyżej 99 PLN