Ostatnio oglądane

naklejki do oznaczania promocji lub wyprzedaży

Etykiety reklamowe

Etykiety reklamowe dostępne w ofercie naszego sklepu Print&Stick wykorzystywane są w celu poinformowania o rabacie bądź promocji. Ich podstawowym zadaniem jest przede wszystkim przyciągnięcie wzroku klienta. Etykiety reklamowe powinny zatem charakteryzować się intensywnym kolorem oraz być czytelne.

Etykiety reklamowe w ofercie sklepu Print&Stick

W ofercie naszego sklepu internetowego Print&Stick dostępne są wysokiej jakości etykiety reklamowe, które doskonale sprawdzą się w większości branż. Na etykietach znajdują się napisy bezpośrednio informujące o promocji, rabacie, jego wartości np. „-10%”, a także o promocjach typu „2+1”. Etykiety promocyjne przeznaczone są do aplikacji na różnego rodzaju produktach w celu wyeksponowania ich na sklepowych półkach. W ofercie znajdują się etykiety wydrukowane na papierze kolorowym i fluorescencyjnym, aby zwrócić uwagę kupującego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą etykiet reklamowych w naszym sklepie internetowym Print&Stick. W razie jakichkolwiek pytań związanych z naszym asortymentem zapraszamy również do kontaktu z naszymi specjalistami. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą etykiet samoprzylepnych w sklepie internetowym Print&Stick.  
link2

Zamówione produkty wysyłamy w przeciągu 1-2 dni (w przypadku gdy są dostępne na magazynie) lub do 10 dni (w przypadku towarów na zamówienie).
Dla zakupów powyżej 99 PLN oferujemy darmową wysyłkę kurierem UPS.

kurier UPS
14,99 PLN
kurier UPS pobranie
24,99 PLN
paczkomaty InPost
12,99 PLN
bezpłatna dostawa
dla zakupów powyżej 99 PLN