Etykiety na kable

Z plątaniną kabli można spotkać się dosłownie wszędzie – w domu, biurze, w szkole. Wszędzie tam, gdzie znajdują się urządzenia elektryczne, znajdują się również kable. Często niemożliwe jest całkowite zrezygnowanie z nich – nie wszystkie urządzenia bowiem mają swoje bezprzewodowe zamienniki. Plątanina kabli może przysporzyć wiele kłopotów, dlatego warto zadbać o ich odpowiednią organizacje i oznaczenie. W tym celu warto skorzystać z etykiet do kabli, które w szybki i łatwy sposób pozwolą zapanować nad chaosem.

Etykiety do oznaczania kabli w sklepie internetowym Print&Stick

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo etykiety do oznaczania kabli. Sprawdzą się one zarówno w biurze, domu, jak i większych przedsiębiorstwach. Za ich pomocą bez problemu można oznaczyć między innymi kable komputerowe czy telefoniczne. Etykiety na przewody wykonane są z wysokiej jakości materiału, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, a także wodę i inne substancje. Dodatkowo etykiety na kable cechują się również odpornością na brud, promieniowanie UV i wahania temperatur. Dzięki trwałości druku oraz samego materiału naklejki na kable mogą być używane zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Etykiety na przewody posiadają wysokiej jakości mocny klej, który zapewnia trwałość etykiety i gwarantuje, że pozostanie ona na swoim miejscu. Etykiety dostępne w naszej ofercie przeznaczone są zarówno do drukarek laserowych, jak i atramentowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą etykiet na kable w sklepie internetowym Print&Stick. Mamy nadzieję, że znajdą w nim Państwo produkty, które spełnią wszelkie wymagania. W razie jakichkolwiek pytań związanych z naszym asortymentem zachęcamy do kontaktu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą etykiet samoprzylepnych w sklepie internetowym Print&Stick.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Ostatnio oglądane

Zamówione produkty wysyłamy w przeciągu 1-2 dni (w przypadku gdy są dostępne na magazynie) lub do 10 dni (w przypadku towarów na zamówienie).
Dla zakupów powyżej 99 PLN oferujemy darmową wysyłkę kurierem UPS.

kurier UPS
14,99 PLN
kurier UPS pobranie
24,99 PLN
paczkomaty InPost
12,99 PLN
bezpłatna dostawa
dla zakupów powyżej 99 PLN