Etykiety do DYMO i SEIKO

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej jakości etykiety do Dymo i Seiko, czyli do niewielkich rozmiarów drukarek etykiet.

Dymo i Seiko – urządzenia i etykiety

Drukarki marek Dymo i Seiko doskonale sprawdzają się do drukowania etykiet opsiujących różnego rodzaju niewielkie przedmioty. Przydatne między innymi w biurze do opisywania segregatorów czy też tworzenia etykiet na przesyłki. Pozwolą na oznaczenie i zorganizowanie przestrzeni, a także dokumentacji. Sprzęt tego typu charakteryzuje się niewielkim rozmiarem i zasilany jest na baterie. Jego obsługa jest wyjątkowo prosta i intuicyjna. Do prawidłowego działania drukarki potrzebne są odpowiednich rozmiarów taśmy Dymo bądź Seiko.

Etykiety Seiko i taśmy do Dymo w sklepie internetowym Print&Stick

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wysokiej jakości etykiety, które kompatybilne są z niewielkimi drukarkami etykiet marek Seiko i Dymo. Oferujemy etykiety w różnych rozmiarach gwarantujące wysoką jakość zadruku. Etykiety Seiko i Dymo pozwolą Państwu na uporządkowanie dokumentacji biurowej, oznaczenie segregatorów, przesyłek czy też pojedynczych przedmiotów. Oferowane przez nas etykiety wykonane zostały z wysokiej jakości papieru, który sprawdza się zarówno w drukarkach termicznych, jak i termotransferowych. Wykonany na nich nadruk charakteryzuje się wysokim kontrastem i pozostaje czytelny przez długi czas. Dymo etykiety posiadają również wysokiej jakości klej, który doskonale przylega do większości powierzchni. Aplikacja etykiety może odbywać się zarówno na zupełnie płaskiej, jak i zakrzywionej powierzchni. Etykiety Seiko i Dymo są również odporne na uszkodzenia mechaniczne, takie jak zadrapania czy działanie wody i olejów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą etykiet Seiko i etykiet Dymo w sklepie internetowym Print&Stick. W razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań związanych z naszym asortymentem, zachęcamy również do kontaktu z naszymi specjalistami. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą etykiet samoprzylepnych w sklepie internetowym Print&Stick.  

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Ostatnio oglądane

Zamówione produkty wysyłamy w przeciągu 1-2 dni (w przypadku gdy są dostępne na magazynie) lub do 10 dni (w przypadku towarów na zamówienie).
Dla zakupów powyżej 99 PLN oferujemy darmową wysyłkę kurierem UPS.

kurier UPS
14,99 PLN
kurier UPS pobranie
24,99 PLN
paczkomaty InPost
12,99 PLN
bezpłatna dostawa
dla zakupów powyżej 99 PLN