Ostatnio oglądane

naklejki bhp ostrzegawczeEtykiety informacyjne

Etykiety samoprzylepne posiadają wiele zastosowań. Jednym z nich może być informowanie i ostrzeganie o różnego rodzaju niebezpieczeństwach, nakazach bądź zakazach. W ofercie naszego internetowego sklepu znajdą Państwo wysokiej jakości gotowe etykiety informacyjne, który doskonale sprawdzą się zarówno w większych przedsiębiorstwach, jak i mniejszych firmach.

Etykiety samoprzylepne z nadrukiem w sklepie Print&Stick

Etykiety samoprzylepne dostępne w naszym sklepie cechują się wysoką trwałością nadruku.Wykonane są z różnych materiałów:
  • folia poliestrowa z dodatkiem laminatu z poliestru,
  • folia polipropylenowa z dodatkiem laminatu z polipropylenu.
Zastosowane materiały gwarantują trwałość etykiety samoprzylepnej, a także jej odporność na zmienne warunki atmosferyczne. Etykieta samoprzylepna jest również odporna na środki myjące czy rozpuszczalniki. Zastosowany laminat skutecznie zabezpiecza nadruk przed rozmazaniem i uszkodzeniem. Etykiety informacyjne drukowane są za pomocą światłoczułych pigmentów, które zapobiegają blaknięciu naklejki. Zastosowany w nich klej doskonale przylega zarówno do gładkich, jak i bardziej zakrzywionych powierzchni. Samoprzylepne etykiety nie odklejają się i mogą być wykorzystywane w trudnych warunkach atmosferycznych. Aby cieszyć się trwałością etykiety, warto zadbać o właściwe przygotowanie powierzchni, do której ma być przyklejona. Najlepiej, aby była ona odtłuszczona i pozbawiona kurzu.
W ofercie naszego sklepu znajdują się:
  • etykiety nakazu – okrągłe etykiety, z niebieskim tłem i białym nadrukiem,
  • etykiety zakazu – okrągłe etykiety, z białym tłem, czarnym nadrukiem i czerwonym przekreślonym okręgiem,
  • etykiety ostrzegawcze – etykiety w kształcie trójkąta, z żółtym tłem i czarnym nadrukiem,
  • etykiety GHS – etykiety w kształcie rombu, z białym tłem i czerwoną ramką; niezbędne przy oznaczaniu substancji chemicznych i mieszanin.
Wszystkie, dostępne w ofercie, etykiety samoprzylepne są zgodne z obecnymi normami ISO.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą etykiet samoprzylepnych w sklepie internetowym Print&Stick.

Zamówione produkty wysyłamy w przeciągu 1-2 dni (w przypadku gdy są dostępne na magazynie) lub do 10 dni (w przypadku towarów na zamówienie).
Dla zakupów powyżej 99 PLN oferujemy darmową wysyłkę kurierem UPS.

kurier UPS
14,99 PLN
kurier UPS pobranie
24,99 PLN
paczkomaty InPost
12,99 PLN
bezpłatna dostawa
dla zakupów powyżej 99 PLN